Antispam - ochrana proti spamu

Fortinet antispam technologie nabízí nepřeberné množství funkcí pro detekci, tagování, karanténu a blokování spamu a jejich škodlivých příloh. Platformy FortiGate, FortiWifi a software pro koncové stanice FortiClient nabízí integrované antispamové funkce jako součást jejich funkční výbavy. Celkový dohled nad aktuálností antispamových technologí provádí FortiGuard služba.

FortiMail jako hardwarový antispam

Hlavním antispamovým produktem je však zařízeni FortiMail, které je o proti ostaním produktům obohaceno o další funkce, které nabízejí mnohem efektivnější bariéru proti stále rostoucímu množství spamu a tím tak poskytuje maximální úroveň ochrany proti sofistikovaným e-mailovým útokům.

Klíčové výhody Fortinet antispam technologie

  • Škálovatelné řešení určené pro všechny typy nasazení.
  • FortiMail appliance rozšiřují antispamové funkce a zvyšují bezpečnost skenováním příchozích a odchozích zpráv, blacklist/whitelist kontroly a dalších pokročilých antispamových technik.
  • Tři režimy FortiMail zařízení (Transparent, Gateway, and Server mode) zajišťují maximální všestrannost ve schopnosti pracovat v jakém koliv prostředí bez nutnosti měnit jakoukoliv stávající konfiguraci. Pro menší společnosti typu SMB / SOHO může nabídnout plnohodnotný poštovní server i s webmailem.
  • IP-based bezpečnostní politiky, hloubková analýza, holistický scan obrázků a centralizovaná služba FortiGuard kombinovaná s řadou dalších antispamových metod poskytuje nejvyšší přenost při rozpoznávání legitimního spamu.
  • Fortinet antispam technologie splňuje certifikační podmínky ICSA Labs.
  • Software FortiClient rozšiřuje antispamovou funkcionalitu až ke koncovým stanicím.
  • S centralizovanou správou a možností vytvářet propracované reporty je možné efektivně spravovat antispamovou ochranu celé společnosti.
  • Při použití FortiMail zařízení a jeho pevného disku je možné archivovat a zálohovat kompletní e-mailový provoz a udržovat si log záznamy hluboko do historie.
  • Jednoduché licencování per-device/unlimited-user výrazně snižují náklady na pořízení celého systému.

Dokumenty ke stažení

Facebook

Aktuality

24.8.2011

Fortinet získal 5 ocenění Best Channel Product

Časopis Business Solutions ocenil produkty FortiClient, FortiGate-80C, FortiWeb-1000C, FortiAP-220B a FortiMail-3000C více »

12.8.2011

Online support a online chat

Klikněte vpravo dole a napište nám! více »

28.7.2011

FortiClient, FortiClient Connect, FortiClient AntiMalware

Nejnověší verze softwarových klientů ke stažení více »

25.3.2011

FortiToken

Token pro dvoufaktorovou autentizaci více »

Kontakt

Kde nás najdete

Brno, Praha, Pardubice, Plzeň,
Olomouc, Ostrava, Zlín více »

Obchodní oddělení &
Technická podpora

Ing. Pavel Hajn
mobil: +420-602-151241
e-mail: pavel.hajn(zavinac)fortigate.cz