Antivirus - komplexní antivirová ochrana

Antivirová technologie použitá ve Fortinet produktech kombinuje pokročilé signatury a heuristickou analýzu aby poskytovala vícevrstvou a real-time antivirovou ochranu proti novým a vyvíjejícím se virům, spyware a ostatním typům malware útokům na internetu, v e-mailech a datových přenosech. Speciálně navržené FortiASIC čipy, které jsou integrovány v zařízeních jako FortiGate nebo FortiWifi výrazně akcelerují antivirové skenování signatur a heuristickou analýzu pro zjišťování přítomnosti virů a malware. Vlivem toho přinášejí vysoký výkon antiviru i do základních modelů Fortinet produktů. Tým odborníků FortiGuard služby společně s globální distribuční sítí zajišťují aktuálnosti antiviru a poskytují komplexní ochranu před všemi typy hrozeb.

Výhody Fortinet antiviru

  • Specializované ASIC čipy nabízí škálovatelný výkon antiviru i pro malé instalace.
  • Automatické aktualizace antivirových signatur z FortiGuard antivirové služby chrání organizaci před nejnovějšími hrozbami.
  • Antivir v produktu FortiClient rozšiřuje ochranu až ke koncovým stanicím, notebookům, serverům ale i mobilních telefonů a smartphone.
  • Centralizována správa a reporting.
  • Jednoduché per-device/unlimited-user licencování přináší snížení celkových nákladů.
  • Transparentní, NAT nebo Route mode u Fortinet produktů doplňují již existující řešení a umožňují Fortinet produktům lépe se přizpůsobit stávající infrastruktuře.
  • Antivirová kontrola uvnitř SMTP, POP3, IMAP, FTP, HTTP, IM a P2P protokolů s podporou komprimovaných souborů poskytuje komplexní ochranu proti hrozbám.
  • Kontrola obsahu skrz VPN tunely pro všeny běžně používané VPN protokoly PPTP, L2TP, IPSec s SSL

Vyzkoušejte si Fortinet antivirus už teď, je zadarmo!

Jako jeden z mála výrobců bezpečnostních služeb poskytuje Fortinet produkt FortiClient zadarmo*. Tím tak odpadá nutnost licencování např. VPN clienta nebo antiviru jak je tomu u jiných výrobců. S touto licenční politikou zákazník může ušetřit značné finační náklady a získat řadu výhod, které mu ani placené produkty nepřináší. Proto neváhejte a vyzkoušejte si FortiClient už teď. Aktuální verzi si můžete stáhnout přímo z naších stránek: FortiClient download
* ve free verzi FortiClienta není pouze obsaženo: přímý support výrobce, centralizovaný monitoring, WAN optimalizace

Dokumenty ke stažení

Facebook

Aktuality

24.8.2011

Fortinet získal 5 ocenění Best Channel Product

Časopis Business Solutions ocenil produkty FortiClient, FortiGate-80C, FortiWeb-1000C, FortiAP-220B a FortiMail-3000C více »

12.8.2011

Online support a online chat

Klikněte vpravo dole a napište nám! více »

28.7.2011

FortiClient, FortiClient Connect, FortiClient AntiMalware

Nejnověší verze softwarových klientů ke stažení více »

25.3.2011

FortiToken

Token pro dvoufaktorovou autentizaci více »

Kontakt

Kde nás najdete

Brno, Praha, Pardubice, Plzeň,
Olomouc, Ostrava, Zlín více »

Obchodní oddělení &
Technická podpora

Ing. Pavel Hajn
mobil: +420-602-151241
e-mail: pavel.hajn(zavinac)fortigate.cz