Prodej a servis Fortinet produktů

Naše firma je certifikovaným partnerem společnosti Fortinet. V současné době stojíme na pozici Silver Partner. V naší Fortinet divizi máme zkušený tým certifikovaných odborníků v oblasti síťové bezpečnosti. I k malým zákazníkům přistupujeme vždy osobně, protože víme, že Fortinet produkty tvoří životně důležité jádro jejich síťové infrastruktury. Vlivem našeho způsobu práce a vzájemné spolupráce se zákazníky patříme každoročně mezi nejlepší Fortinet partnery v České republice.

Od prvního kontaktu se zákazníkem až po finální realizaci

Standardní realizace projektu probíhá následujícím způsobem:

 • pokud se zákazník setkává poprvé s Fortinet produkty, ukážeme mu nejdříve, čeho jsou Fortinet produkty schopné
 • na základě počátečního mini školení, kde už víte sice jen systémově, co Fortinet zařízení umí, se začneme bavit o vašich potřebách
 • paralelně s tímto provedeme analýzu současného stavu vaší sítě, abychom mohli co nejpřesněji navrhnout technologie, které potřebujete a tím vám tak co nejvíce ušetřit náklady na pořízení
 • na základě zjištěných inforací navrhneme řešení šité na míru
 • když dojde ke schválení projektu, začneme se samotnou realizací
 • jednotlivé Fortinet zařízení a služby nasazujeme postupně, abychom měli zpětnou vazbu na fungování celého systému a rychleji mohli lokalizovat případné problémy
 • jakmile je celý projekt realizovaný a funkční, zaškolíme obsluhu (administrátory sítě), aby byly schopní si minimálně základní úpravy řešit sami
 • celou práci můžeme na vyžádání zakončit vyhotovením projektové dokumentace

Garantovaný servis a vlastní sklad Fortinet produktů

Vlivem toho, že Fortinet zařízení jsou technologicky a funkčně koplikovanými zařízeními, jsme schopni zákazníkovi poskytnout:

 • garantovaný servis po celou dobu života zařízení u zákazníka
 • servisní smlouvu, ve které napřiklad garantujeme odezvu až 4h 24/7 (pokud se společnost nacházi v blízkosti našich poboček, je tato odezva spravidla mnohem rychlejší)
 • okamžitou telefonickou podporu, která vám zajistí vyřešení vašich problémů během několika minut

Abychom zajistili vysokou dostupnost našeho servisu, držíme si vlastní sklad Fortinet produktů, což nám umožňuje rychle reagovat na případné výpadky.

Zapůjčení demo zařízení

Paralelně s naším servisním skladem, si držíme i sklad demo produktů, které jsme schopní implementovat do stávající síťové infrastruktury zákazníka, a tím si tak můžete sami vyzkoušet výhody nasazení Fortinet produktů ve vaší síti.

Prodejní akce

Využije našich prodejních a demo akcí a sami si ověřte, že Fortinet produkty jsou neocenitelným pomocníkem ve vaši síti:

Facebook

Aktuality

24.8.2011

Fortinet získal 5 ocenění Best Channel Product

Časopis Business Solutions ocenil produkty FortiClient, FortiGate-80C, FortiWeb-1000C, FortiAP-220B a FortiMail-3000C více »

12.8.2011

Online support a online chat

Klikněte vpravo dole a napište nám! více »

28.7.2011

FortiClient, FortiClient Connect, FortiClient AntiMalware

Nejnověší verze softwarových klientů ke stažení více »

25.3.2011

FortiToken

Token pro dvoufaktorovou autentizaci více »

Kontakt

Kde nás najdete

Brno, Praha, Pardubice, Plzeň,
Olomouc, Ostrava, Zlín více »

Obchodní oddělení &
Technická podpora

Ing. Pavel Hajn
mobil: +420-602-151241
e-mail: pavel.hajn(zavinac)fortigate.cz